skutery yamaha
fot. yamaha-motor.pl

Yamaha zamierza otworzyć się na szerokie oczekiwania użytkowników, dlatego właśnie zaprezentowała różnorodną gamę skuterów na 2016 roku. Nowe propozycje kolorystyczne, a do tego szerszy wybór pojemności silników, to tylko niektóre nowinki w stajni.

Yamaha wciąż pozostaje wiodącą marką w świecie skuterów. Producent oferuje bogaty wybór modeli o pojemnościach od 50 cm3, a powiększająca się gama skuterów klasy Premium pozwala otworzyć się na kolejnych klientów.

– Filozofia Yamahy koncentruje się na tworzeniu produktów innowacyjnych pod kątem osobistych potrzeb każdego nabywcy i to właśnie otwarcie na różnorodność modelową wyróżnia markę spośród konkurencji światowej. Nowe kolory i specjalna wersja skutera X-MAX dostępnego z silnikami o trzech pojemnościach, a także nowe propozycje kolorystyczne pojazdów o pojemności 50 cm3 przygotowane na sezon 2016 to przykład dążenia Yamahy do zaspokojenia oczekiwań szerokiego grona użytkowników – od nastolatka i jego pierwszej „pięćdziesiątki” po dyrektora dojeżdżającego do biura na swoim skuterze Premium Sport – czytamy na stronie internetowej yamaha-motor.pl.

Tymczasem sportową gamę skuterów Yamahy uzupełnia nowa wersja specjalna X-MAX IRON MAX 400/250/150. Wyróżnia się ekskluzywną kolorystyką, a także metalizowanymi plakietkami. Producenci stworzyli maszynę z myślą o ambitnych klientach, dla których ważną rolę odgrywa styl. Cechami charakterystycznymi są w tym wypadki ozdobne elementy konsoli kierownicy, aluminiowe podesty, czy prędkościomierz w oprawie Satin Chrome.

Kolorystyka skuterów Yamaha MY 2016 serii Sport i 50 cm3:

Nowy X-MAX IRON MAX
X-MAX 400 IRON MAX (ABS) – Liquid Darkness
X-MAX 250 IRON MAX (ABS) – Liquid Darkness (tylko zamówienia transferowe)
X-MAX 125 IRON MAX (ABS) – Liquid Darkness

X-MAX
X-MAX 400 / ABS – Stonehenge Grey, Absolute White, Matt Grey
X-MAX 250 / ABS – Stonehenge Grey, Absolute White, Matt Grey
X-MAX 125 / ABS – Stonehenge Grey, Absolute White, Matt Grey

50 cm3
Aerox R – Absolute White, Race Blue, Matt Grey
Aerox 4 – Absolute White, Matt Grey
Aerox Naked – Power Black
Neo’s – Mocaccino Brown, Midnight Black, Competition White
Neo’s 4 – Mocaccino Brown, Midnight Black, Competition White