Wykorzystując przerwę świąteczno-noworoczną postanowiliśmy zaprezentować Wam kolejny motocykl ze stajni Yamaha znajdujący się w salonie Motocykle Polska – Yamaha MT-09 Sport Tracker Matt Grey. Trzeba przyznać, że maszyna zapiera dech w piersiach.

Wspominana we wstępie Yamaha MT-09 Sport Tracker to przede wszystkim nowe i perfekcyjnie dopasowane nadwozie. Specjalne elementy wyposażenia sprawiają, że jednoślad prezentuje się absolutnie zjawiskowo. Warto wspomnieć o pięknie wystylizowanych polach numerowych oraz płaskim siedzeniu w dwóch odcieniach

Motocykliści chwalą sobie również antypoślizgowe nakładki pod kolanami, co podkreśla miejską charakterystykę maszyny. Na komfortową jazdę wpływają szerokie podnóżki, co tylko pokazuje, że Yamaha MT-09 nie jest jednośladem na pokaz.

– Ma perfekcyjnie proporcje, a stylistyka motocykla stanowi klasę samą dla siebie, idealnie łącząc wizerunek klasycznych maszyn wyścigowych z nowoczesnymi motocyklami. Przedni błotnik z włókna węglowego i kute mocowanie kierownicy nadaje motocyklowi klasę – czytamy w oficjalnym komunikacie japońskiego producenta.

Spójrzmy jeszcze w specyfikację techniczną. Wspominany przez nas motocykl posiada 3-cylindrowy, chłodzony cieczą silnik, 4-suwowy o pojemności 847 cm3. Sporą zaletą jednośladu jest mokre i wielotarczowe sprzęgło, wspomagane łańcuchowym napędem.

Motocykl Yamaha MT-09 Spotr Tracker dostępny jest w salonie Motocykle Polska. Maszynę można kupić już od 37 900 złotych. Dostępny jest w kolorze Matt Grey.