Przedstawiciele marki Yamaha zdecydowali się na kolejną promocję przygotowaną dla swoich klientów. W oficjalnym komunikacie możemy bowiem przeczytać o jeszcze atrakcyjniejszej cenie za skuter V1 – blisko pięć tysięcy złotych taniej, niż w wersji pierwotnej.

To oczywiście nie jest jedyna niespodzianka przygotowana przez przedstawicieli japońskiego producenta. Otóż Yamaha przygotowała na początek sezonu całkowicie nowy, 3-cylindrowy silnik TR-2 High Output o pojemności 1049 cm3. – Ta niewiarygodnie zwarta i lekka jednostka napędowa o imponującej mocy maksymalnej zapewnia znakomite przyspieszenia przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa i typowej dla Yamahy niezawodności. Skuter wyposażony w nowego trzycylindrowca jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, zwrotny i stabilny na wodzie. A przy tym zdecydowanie atrakcyjniejszy pod względem ceny, przygotowanej na 2016 r. – czytamy w komunikacie.

Rekomendowana cena skutera V1 w 2015 roku wynosiła dokładnie 39 900 złotych, natomiast w rozpoczynającym się roku – już tylko 34 999 złotych. Niższa cena nie oznacza oczywiście utraty atrakcyjności maszyny na wodę. Użytkownicy bardzo chwalą sobie fantastyczne przyspieszenie, które jest możliwe dzięki zastosowaniu szerokoprzepływowego układu dolotowego HyperFlor, a także wirnika wykonanego ze stali nierdzewnej, obracającego się w dopracowanej obudowie.

– Skuter V1 z pewnością zadowoli fanów sportów wodnych dzięki trzem miejscom siedzącym, przedłużonej platformie rufowej i funkcjonalnemu zaczepowi holowniczemu. Przyjemne w dotyku, antypoślizgowe maty Hydro-Turf® przypadną do gustu amatorom pływania na nartach wodnych czy desce wakeboardowej i innych sportów wodnych – czytamy w oficjalnym komunikacie japońskiego producenta.

Wspominany przez nas model skutera Yamaha V1 wytycza nowe standardy na rynku. Już teraz możesz być posiadaczem maszyny z legendarnej serii WaveRunner, posiadającą trzy miejsca w naprawdę atrakcyjnej cenie. Możesz być pewnym połączenia niezawodności, niskiego spalania i łatwej obsługi.