yamaha
fot. yamaha-motor.pl

Dokładnie w czwartek 1 października 2015 roku o godzinie 10:00 ruszyła internetowa aplikacja z rejestracją na zakup nowego modelu Yamaha YZF-R1M 2016.

Przypomnijmy, że Yamaha YZF R1M jest specjalną edycją motocykla wyścigowego stworzonego dla profesjonalnych kierowców. Maszyna została zainspirowana zwycięską Yamahą M1 MotoGP, na której Valentino Rossi oraz Jorge Lorenzo zdobywają mistrzowskie tytuły. Jednoślad został naszpikowany zaawansowanymi rozwiązanami technicznymi, do których z pewnością możemy zaliczyć między innymi:

  • Electronic Racing Suspension Ohlins (ERS)
  • karbonowe owiewki
  • moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU)

Wcześniejszy model Yamaha R1M z 2015 roku sprzedał się natychmiast po uruchomieniu aplikacji, dlatego przedstawiciele stajni w związku z ogromnym zainteresowaniem zdecydowali się ruszyć z internetową rejestracją od 1 października.

Okazuje się, że każdy nowy właściciel wspominanego przez nas motocykla otrzyma bezpłatne zaproszenie do udziału w Yamaha Racing Experience. Impreza odbędzie się pod koniec lata 2016 roku na najsłynniejszych torach wyścigowych w Europie. Jeżeli poszukujecie szczegółowych informacji dotyczących imprezy, to znajdziecie je klikając TUTAJ.