Bardzo dobre wiadomości napływają do nas z obozu Yamaha. Okazuje się, że japoński producent postanowił rozszerzyć aplikację „My Garage” o kolejne motocykle – czytamy w oficjalnym komunikacie. To doskonała wiadomość dla osób chcących zaprojektować swój wymarzony jednoślad.

Przypomnijmy na wstępie, że wspominana aplikacja My Garage służy do zaprojektowania wymarzonego motocykle, bazując na jednośladach dostępnych w stajni Yamaha. Producent zdecydował się rozszerzyć zakres maszyn, dlatego można wybrać swój ulubiony motocykl, nie tylko z gamy Sport Heritage, ale również spośród MT oraz Supersport. Kolejnym krokiem będzie wyposażenie jednośladu o dodatkowe akcesoria i podziwiać go w rzucie 3D.

aplikacja my garage
fot. yamaha-motor.pl

– W świecie wirtualnego garażu nie istnieją ograniczenia! Zaczynamy od wybrania motocykla z gamy Sport Heritage, a teraz również MT lub Supersport. Czy będzie to inspirowany przeszłością model XSR700, dysponujący potężnym momentem obrotowym MT-09, czy torowe YZF-R1? Każdemu z tych motocykli możesz przyjrzeć się z bliska i na jego bazie zbudować swój wymarzony jednoślad – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej yamaha-motor.pl.

Następnym elementem projektu będzie wybór podzespołów, które według Ciebie, będą najbardziej pasowały do wymarzonego motocykla. Można wybrać między innymi układ wydechowy, siedzenie, sety, czy kierownicy. Na koniec zmagań zapisz swój jednoślad w wirtualnym garażu, dzięki czemu będziesz mógł zawsze do niego wrócić i podziwiać.

Przypomnijmy, że mobilna aplikacja My Garage dostępne jest na platformie iTunes oraz Android Play. Gorąco zachęcany do skorzystania z niej – pamiętaj, że swój wymarzony motocykl możesz przesłać do lokalnego dealera Yamaha, który zrealizuje zamówienie.