sport heritage
Yamaha Sport Heritage
fot. yamaha-motor.eu

Doskonała wiadomość dla fanów motocykli Yamaha. Okazuje się bowiem, że producent postanowił przedłużyć promocję na motocykle Sport Heritage. Zapraszamy tym samym do salonu Motocykle Polska przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu.

Bardzo duże zainteresowanie motocyklami Sport Heritage spowodowało, że Yamaha Motor Polska zdecydowało się przedłużyć promocję na wybrance motocykle ze wspominanego segmentu. Teraz możecie skorzystać ze specjalnie przygotowanej promocji do końca 2015 roku! Przypominamy, że kupując dowolną wersję klasycznego nakeda XJR1300 lub bobbera XV950, otrzymacie tłumik renomowanej marki Akrapović już za złotówkę.

Świat oszalał na punkcie customizacji motocykli. Od Los Angeles przez Paryż, Berlin i Warszawę w lokalnych warsztatach i garażach odbywa się personalizacja jednośladów. Wiele oryginalnych konstrukcji powstaje na bazie motocykli Yamahy, zarówno starszych egzemplarzach, jak i nowych z dedykowanego customizerom segmentu Sport Heritage. Do niego należy rasowy japoński klasyk XJR1300 oraz utrzymany w stylu neo-retro bobber XV950. W sierpniu i wrześniu przy zakupie tych dwóch modeli Klienci dodatkowo otrzymają nasuwany tłumik marki Akrapovič w wyjątkowej cenie 1 zł. Tłumik podrasuje wygląd motocykla i nada mu oryginalne, basowe brzmienie. Będzie też stanowił idealny pierwszy krok w dalszej personalizacji swojej Yamahy Sport Heritage. Promocja obejmuje standardową XJR1300 oraz XJR1300 Racer, a także podstawowego XV950 oraz wersje R i Racer z 2015 roku – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej yamaha-motor.eu.

Regulamin promocji „Moda na Sport Heritage” znajdziecie na stronie internetowej Yamaha Motor, klikając TUTAJ.