tricityZa oknami jesień, natomiast przedstawiciele Yamaha ogłosili właśnie atrakcyjne promocje na motocykle oraz skuter Tricity przeznaczony do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. W ramach oferowanej promocji, kupując motocykl 125 cm3 z 2015 roku, klient otrzyma roczny pakiet przeglądów w cenie, a ponadto premiowane bezpłatne ubezpieczenie.

Denerwują Ciebie uliczne korki, natomiast nie posiadasz prawa jazdy na motocykl? Nie masz się co martwić, znaleźliśmy dla Ciebie idealne wyjście, jakim jest wspominany we wstępie trójkołowy skuter Tricity o pojemności 125 cm3, który można prowadzić na samochodowe prawo jazdy. To niezwykle zwinna i łatwa w prowadzeniu maszyna idealnie wpasowuje się do miejskiego stylu życia.

Decydując się na jej kupno do końca października, klient dostanie roczny pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW gratis! To jednak nie koniec, ponieważ każdy klient, który do końca roku nabędzie sprzęt Yamahy o pojemności 125 cm3 – zostanie zaproszony do udziału w bezpłatnych szkoleniach z jazdy, oferowanych w ramach Programu Opieki nad Klientem „5 kroków Yamaha”.