Yamaha Sport Heritage
Yamaha Sport Heritage
fot. yamaha-motor.eu

To już ostatnie dni promocji na motocykl Yamaha z tłumikiem Akrapovic za jedyną złotówkę. Nie warto zastanawiać się dłużej, nasza promocja trwa tylko do 31 października 2015 roku lub do wyczerpania zapasów.

To już ostatnia chwila na skorzystanie z promocji Yamahy Motor Polska na wybrane motocykle z cieszącego się coraz większą popularnością segmentu Sport Heritage. Tylko teraz przy zakupie dowolnej wersji klasycznego nakeda XJR1300 lub bobbera XV950 Klient otrzyma tłumik renomowanej marki Akrapovič za 1 zł. Promocja trwa do 31 października albo do wyczerpania dostępności motocykli lub tłumików.

Świat oszalał na punkcie customizacji motocykli. Od Los Angeles przez Paryż, Berlin i Warszawę w lokalnych warsztatach i garażach odbywa się personalizacja jednośladów. Wiele oryginalnych konstrukcji powstaje na bazie motocykli Yamahy, zarówno starszych egzemplarzach, jak i nowych z dedykowanego customizerom segmentu Sport Heritage. Do niego należy rasowy japoński klasyk XJR1300 oraz utrzymany w stylu neo-retro bobber XV950. Do końca października przy zakupie tych dwóch modeli Klienci dodatkowo otrzymają nasuwany tłumik marki Akrapovič w wyjątkowej cenie 1 zł. Tłumik podrasuje wygląd motocykla i nada mu oryginalne, basowe brzmienie. Będzie też stanowił idealny pierwszy krok w dalszej personalizacji swojej Yamahy Sport Heritage. Promocja obejmuje standardową XJR1300 oraz XJR1300 Racer, a także podstawowego XV950 oraz wersje R i Racer z 2015 roku.

Szczegóły oraz regulamin promocji „Moda na Sport Heritage” znajdziecie klikając TUTAJ. Nie zwlekajcie dłużej!