yzf-r1m yamaha

Przymierzasz się do kupna limitowanej sztuki modelu YZF-R1M? Nie zwlekaj dłużej! W oficjalnym komunikacie japońskiego producenta możemy przeczytać, że to ostatni moment, żeby zostać właścicielem ekskluzywnego motocykla. Sprawdź szczegóły!

Na wstępie warto przypomnieć, że motocykl Yamaha YZF-R1M sprzedawana jest tylko i wyłącznie w formie elektronicznej. Zainteresowane osoby mogą składać zamówienia online na specjalnie przygotowanej stronie internetowej – wystarczy kliknąć TUTAJ. Producent maszyny przyznał, że sprzedaż limitowanej edycji motocykla zbliża się ku końcowi, a trwa od 1 października 2015 roku.

Tym samym jest to ostatnia okazja do pozyskania maszyny, która została zainspirowana zwycięską Yamahą M1 MotoGP, na której Valentino Rossi i Jorge Lorenzo walczą o tytuły mistrzów świata. – Yamaha YZF-R1M jest edycją specjalną motocykla wyścigowego stworzonego dla profesjonalnych teamów i doświadczonych kierowców. Naszpikowana niezwykle zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, obejmującymi wyścigowe zawieszenie Electronic Racing Suspension Öhlins (ERS), karbonowe owiewki i moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU) zapewnia motocyklistom dostęp do technologii znanych z motocykli biorących udział w mistrzostwach świata MotoGP. Właśnie na takim motocyklu Paweł Szkopek zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie Superbike w sezonie 2015. Na tym samym motocyklu będzie bronił tytułu w nadchodzącym sezonie – czytamy w oficjalnym komunikacie przygotowanym przez Yamahę.

Pozyskanie wspominanego motocykla to nie tylko prestiż. Warto bowiem wspomnieć, że każdy właściciel YZF-R1M 2016 otrzyma dodatkowo zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience. Wydarzenie zostało zaplanowane latem 2016 roku odbya się na najsłynniejszych torach wyścigowych Starego Kontynentu. Podobna impreza odbyła się już rok temu, a ze względu na duże zainteresowanie, organizatorzy zdecydowali się ją powtórzyć.

Co sprawia, że Yamaha YZF-R1M to profesjonalny motocykl? Na pewno wpływa na to wyrafinowana elektronika w połączeniu z nowoczesnym silnikiem oraz odpowiednich technologiach wykorzystanych w zawieszeniu maszyny. Odpowiednie ustawienia pozwalają osiągać zadowalające wyniki.