gadżety yamaha

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To w zasadzie ostatni dzwonek na kupno prezentu dla drugiej osoby. Wciąż zastanawiasz się, co będzie dobrym rozwiązaniem dla zapalonego motocyklisty? Idziemy Tobie z pomocą – Yamaha zaproponowała ciekawe upominki, które na pewno ucieszą wszystkich rajderów.

Nie od dzisiaj wiadomo, że firmowy gadżet firmy Yamaha to nie lada gratka dla miłośnika motocykli. Świąteczne gadżety znajdujące się w ofercie można podarować każdemu. – Yamaha przygotowała szeroką gamę świątecznych upominków, wśród których są propozycje dla pań, panów oraz ich pociech. Zróżnicowane cenowo artykuły to propozycje na każdą kieszeń. Niezależnie od ceny każdy z gadżetów będzie się kojarzył fanom Yamahy z ich ulubioną marką, a wszystkich innych wprowadzi w motocyklowy klimat, równie fascynujący jak atmosfera świątecznych dni – czytamy w oficjalnym komunikacie Yamaha.

w704

Co więc znajdziemy w propozycjach japońskiego producenta? Ciekawym upominkiem będzie na pewno pasek skórzany Yamaha, czy specjalnie przygotowany plecak. Jeżeli szukasz drobnego prezentu, to warto zastanowić się nad kubkiem, czy termosem. Ponadto w bogatej ofercie znajdziemy między innymi bluzę dziecięcą, portfel, czapkę z daszkiem, czy brelok z logo Yamaha.