Od końca tego roku Motorismo w Poznaniu jest tylko i wyłącznie w jednym miejscu:

Salon Yamaha Motocykle Polska ul.Bułgarska 63/65 

 

Co to jest Motorismo?

Motorismo to sieć salonów motocyklowych, które oferuje miłośnikom jednośladów szeroką ofertę, wielki wybór, najlepsze marki oraz… produkty testowe.

W salonach Motorismo czeka na Ciebie w zależności od lokalizacji  między 200m2-500m2 powierzchni sklepowej oraz ponad 6.000 produktów. W ofercie salonów znajdziesz blisko 60 najbardziej znanych marek motocyklowych, w tym Arai, Airoh, Arlen Ness, Berik, Held, RST, Rebelhorn, Fox, Shift i wiele innych. Co więcej, masz możliwość przetestowania najbezpieczniejszych kasków motocyklowych na świecie – mowa oczywiście o kaskach Arai. Innymi słowy wszystko, czego motocyklista potrzebuje, by realizować swoje pasje i czerpać przyjemność z jazdy na motocyklu.

+

Motorismo Assistance w cenie !

Jeśli dokonałeś w naszej sieci zakupu produktów jednej z wybranych marek przysługuje Ci wyjątkowe wsparcie i ochrona. W przypadku zniszczenia w wypadku lub utraty w wyniku kradzieży któregoś z tych produktów pomożemy Ci zminimalizować straty. Na nowy asortyment otrzymasz od nas 50% rabatu.

Jedyne co musisz zrobić to:
– zalogować się jako użytkownik na stronie www.motorismo.pl korzystając z linka http://www.motorismo.pl/users/sign_up
– zarejestrować zakupione w sieci Motorismo produkty na www.motorismo.pl w ciągu 14 dni od daty zakupu,
– w przypadku wystąpienia szkody, zgłosić ją online, przedstawić nam protokół policyjny potwierdzający wystąpienie zdarzenia oraz paragon na zakupiony towar,
– udać się do salonu by odebrać nowy produkt – taki sam jaki posiadałeś lub o tej samej wartości – na który otrzymasz 50% rabatu.

Życzymy Ci byś nigdy nie musiał skorzystać z naszego programu, ale wiadomo, na drodze różnie bywa. A skoro jesteś naszym klientem Assistance zyskujesz gratis!

 

Nie musisz nam wierzyć na słowo, zapraszamy serdecznie do salonu 🙂

 

Polecemy również nasz kanał na facebook-u:

https://www.facebook.com/pages/Motorismo-Pozna%C5%84-Bu%C5%82garska/477513912318663?ref=hl

 

Obraz1