Postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się nowemu modelowi motocykla Victory z gamy Cruisers – Vegas 8-Ball, który zaczął cieszyć się sporym zainteresowaniem na światowym rynku.

Victory Vegas 8-Ball to klasyczny i stylowy motocykl, dla osób, które chcą być zauważane na drogach. Jeden z najpopularniejszych jednośladów został wykonany na zamówienie w historii motocykli Victory otrzymując ciemne szaty. Tym samym stał się czarnym charakterem.

Co warto wiedzieć o nowym motocyklu z gamy Cruiser? Prawdziwą moc daje silnik FREEDOM V-Twin dostarczający aż 110ft-IBS momentu obrotowego. Donośny dźwięk przepustnicy zapewnia wysoki puls dla krążownika Victory. Konstruktorzy nie zapomnieli o zastosowaniu sześciobiegowej skrzyni biegów, która uznana jest za najwydajniejszą na rynku. W połączeniu ze wspominanym silnikiem sprawia, że jazda motocyklem Vegas 8-Ball jest płynna i mocna.

vegas 8 ball

Freedom V-Twin został wyposażony naturalnie w najnowocześniejsze technologie, do których możemy zaliczyć EFI, czy 4-zaworowe powietrzene krzywki, czy samoregulujące napinacze łańcucha. Silnik i jego moc to jedno, warto jednak zwrócić uwagę na niską wysokość siedzenia wraz z cofniętą kierownicą. To daje motocykliście komfortową pozycję, zapewniającą pełną kontrolę nad jednośladem.

Ciemny charakter maszyny dają na pewno pociemnione rury wydechowe oraz światła czołowe. Ponadto warto wspomnieć również o kontrastujących czarno-białych kołach, dzięki którym możemy liczyć na płynną jazdę. Na zakończenie warto wspomnieć o opływowym siedzeniu. Konstruktorzy projektując maszynę zdawali sobie sprawę z komfortu jazdy, dlatego zadbali o wygodne i stylowe siedzenie, które łączy się z bakiem, wzbudzając jednocześnie zazdrość innych motocyklistów.

Szczegółowe informacje na temat motocykla Victory Vegas 8-Ball znajdziecie w specjalnej specyfikacji, klikając TUTAJ. Warto sprawdzić!