cross-countryJego atutem jest niesamowity komfort siedzenia, a wielu motocyklistów chwali jego unikalny wygląd oraz płynną moc. Victory Cross Country, bo o nim mowa jest spełnieniem marzeń wielu rajderów. Warto tym samym bliżej przyjrzeć się maszynie wyprodukowanej przez amerykańskiego producenta.

Na dobry początek warto nieco szerzej spojrzeć na serce motocykla. 106 Cubic-Unch Freedom V-Twin zapewnia niezwykły moment obrotowy, umożliwiający płynną i pewną jazdę wykorzystując maksimum swoich możliwości. Zrównoważony silnik z wtryskiem paliwa daje motocyklowi imponującą wydajność z myślą o rajderach uwielbiających porywającą jazdę.

Konstruktorzy wyposażyli Victory Cross Country w 6-biegową skrzynię biegów, która według wielu specjalistów uważana jest za najwydajniejszą, co w połączeniu ze wspominaną mocą silnika V-Twin, zapewnia moc w trakcie jazdy. Ponadto na płynne poruszanie ma wpływ cylindryczne ukształtowane biegów.

Wielu motocyklistów jeżdżących Victory cieszy się wielkim spokojem o bezpieczeństwo, na co wpływ mają hamulce ABS posiadające system Victory Linked Anti-Lock Brake. Ich głównym zadaniem jest monitorowanie koła – w momencie, kiedy wykrywa naruszoną przyczepność, zapewnia automatyczne hamowanie pod kontrolą rajdera.

Główną zaletą Victory Cross Country jest komfort w trakcie jazdy, na co wpływ ma zamontowany tempomat. To właśnie dzięki niemu na prostej drodze można zrelaksować się na wygodnym siedzeniu. Oczywiście konstruktorzy zadbali o to, żeby tempomat był łatwy w konfiguracji – przycisk OFF powoduje dezaktywację, chociaż można dokonać tego również za pomocą dźwigni sprzęgła lub hamulca.

Amerykański producent nie zapomina o ewentualnych wyjazdach poza miasto. Całkowita ładowność maszyny wynosi bowiem nieco ponad 250 kilogramów, a wszystko dzięki przestrzeni ładunkowej, wygodnych siedzeniach dla kierowcy i pasażera oraz regulowanym zawieszeniu. No właśnie, bagażnik. Jest przestronny, odporny na warunki atmosferyczne i zamykany. Kontynuując temat bagażu, to istnieje opcja umieszczenia zamykanego bagażnika Lock & Ride. Może być zainstalowany lub usunięty w kilka minut, nie posiadając żadnych narzędzi. Zapewnia dodatkową przestrzeń, a jednocześnie oparcie dla pasażera.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących motocykla Victory Cross Country znajdziecie klikając TUTAJ. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych wiadomości.