Indian Chief Dark Horse jest niczym burza z piorunami – czytamy w artykule opublikowanym na portalu internetowym timesofoman.com. Szalejąca czarna bestia jest gotowa do skoku. Indian to najprawdopodobniej najlepszy motocykl pod względem zachowania elegancji i starego wyglądu. Tym razem producent zdecydował się połączyć klasę z nowoczesnością, trafiając w gusta młodych jeźdźców.

Dark Horse jest szczuplejszy i emanuje stylem oraz wyrafinowaniem, zachowując do tego odpowiednią stylistykę. Nieskazitelne wykończenie stawia motocykl w stawce z najlepszymi. Wart podkreślenia jest również logo Indiana wytłoczone lub grawerowane w każdym zakątku jednośladu. Najbardziej zauważalne staje się usunięcie miejsca dla pasażera, dzięki czemu motocyklista może liczyć na jazdę solo.

Kolejnymi zmianami w porównaniu do klasycznej wersji jest miernik analogowy paliwa, chłodnicy oraz oleju, co przekłada się na wagę – 13 kilogramów mniej od poprzednika.

Chief Dark House

Intencją prezentowanego motocykla jest rozkosz związana z jego prowadzeniem. Jeździec ma cieszyć się pięknem wokół niego, a także zwiększaniem zazdrości innych osób, obserwujących jazdę nieskazitelnego Dark Horse.

Motocykl, w opinii wielu motocyklistów, na drodze prezentuje się bardzo zwinnie. Komfortowe siedzenie daje wystarczająco dużo pewności siebie. Pomimo 357 kilogramów masy, maszynę prowadzi się zaskakująco lekko. Maszyna sprawia uśmiech na twarzy każdego jeźdźca. Warto wspomnieć jeszcze o fakcie, że najnowszy Chief został wyposażony w pomoc technologiczną, dzięki czemu kierowca może czuć się w pełni bezpiecznie.

Motocykl Indian Chief Dark Horse możecie oczywiście kupić w naszym salonie. Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ.