Chief Dark House
fot. indianpoland.com

– Motocykle Indian Chief Dark Horse skierowane są przede wszystkich do wymagających motocyklistów, którzy swoją uwagę skupiają głównie na potężnym i bardzo wyrafinowanym silniku – czytamy opinię zagranicznego magazynu MotorBeam.

Eleganckie prowadzenie, a do tego wyrafinowany i retro wygląd Motocykli Indian, od zawsze przykuwał swoją uwagę wśród wielu jeźdźców na całym świecie. Tym razem amerykański producent motocykli postanowił dokonać kilku korekt w Chief Dark Horse.

– Silnik V-Twin Dark Horse daje efekt głośnego warkotu – czytamy w opinii zagranicznego magazynu, którego specjaliści przetestowali maszynę na ulicach Delhi. Indian Chief Dark House, w porównaniu do pozostałych modeli, wyróżnia się przede wszystkim minimalistycznymi owiewkami, natomiast cały czas charakter nadaje muskularny wygląd motocykla. Wydłużone tylnie i przednie błotniki, pozwalają zachować maszynę w stylu retro.

– Dbałość o szczegóły jest po prostu przytłaczająca – czytamy w specjalnie przygotowanym tekście. Zestaw wskaźników wykończony jest w kolorze beżowym, nie zapomniano o prędkościomierzu analogowym, czy cyfrowym wyświetlaczu, obrotomierzu oraz wskaźniku poziomu paliwa. Ponadto istnieje opcja wskaźnika monitorowania ciśnienia w oponach.

Indian Chief Darko Horse został zaprojektowany z myślą o długich przejażdżkach, a odpowiednio wyprofilowany fotel wraz z ustawieniem kierownicy zapewniają komfortową jazdę przez wiele kilometrów. Jednym z wad urządzenia jest jednak brak przyczepności na udach, co spowodowane jest przez umiejscowienie zbiornika paliwa. Ponadto specjaliści MotorBeam zwrócili uwagę, że przy podmuchach wiatru, motocykl nie daje swoich prawdziwych możliwości. Godne pochwały jest jednak zawieszenia – pochłania wszystkie nierówności, utrzymując gładką jazdę.

Opisywany przez nas motocykl oferuje wspaniałe połączenie klasycznego pojazdu wraz z nowoczesnością i stylem retro. Bardzo mocny silnik sprawia idealną kombinację, która zadowoli każdego zawodowego motocyklistę.