Dlaczego silnik zaburtowy Yamaha?

Najnowsza konstrukcja silnika jednocylindrowego to najlepszy wybór.

Modele cztero-, pięcio- i sześciokonne jako jedyne posiadają rozwiązanie miski olejowej gwarantujące bezpieczne przewożenie silnika na trzech stronach. We wrześniu 2016 dołączy do nich najmniejszy z zaburtowych silników spalinowych Yamahy model F2.5BMH.

Cóż z tego?

Wybierając silnik innego producenta, narażasz się na wyciek oleju.
Chwila nieuwagi – pozostawienie silnika na złym boku, nie zawsze zależy od Ciebie.
Skutkuje to wyciekiem oleju i wizytą w serwisie, koszt doprowadzenia silnika do stanu użyteczności wynosi ok. 200 zł.
Oprócz pieniędzy – tracisz czas, zamiast pływać – topisz smutki.

Jak wygląda zakup i użytkowanie silnika zaburtowego Yamaha?
Pierwszy kontakt i najwięcej informacji uzyskasz od dedykowanego sprzedawcy produktów Yamaha – Marine. Zapytamy Cię o model łodzi lub pontonu do którego potrzebujesz napęd. Znając Twoje oczekiwania zaproponujemy silnik o odpowiedniej mocy i konfiguracji. Doradzimy w sprawie niezbędnego osprzętu łodzi, przypomnimy o obowiązujących przepisach.

Jeżeli zdecydujesz się na silnik, np. Yamaha F4BMHS – otrzymasz pełną instrukcję obsługi, instrukcję gwarancji, zostaniesz poinformowany o planowanych przeglądach okresowych.

Yamaha zostanie przygotowana do pracy, wykonamy tzw. przegląd zerowy. O ustalonej godzinie nastąpi uruchomienie silnika przy Tobie – omówimy zasady „docierania” i pozostałe czynności związane z obsługą. Pracownik serwisu zwróci uwagę na regularną wymianę oleju w silniku, przekładni, kontroli układu chłodzenia i stosowanie „świeżego” paliwa.

W czasie rozwoju motorowodnej pasji może się okazać, że zmienisz łódź. Potrzeba większego silnika spowoduje chęć sprzedaży napędu o mniejszej mocy. Zakupując silnik i wykonując regularne przeglądy u nas, masz gwarancję bezpłatnego przyjęcia silnika „w komis” oraz pomoc w jego odsprzedaży. Na specjalne życzenie otrzymasz ofertę – cenę za jaką jesteśmy skłonni odkupić silnik, jest też możliwość pozostawienia silnika w rozliczeniu za większy.

ZAPRASZAMY DO SALONU przy ul. Bułgarskiej 63/65 w Poznaniu, tel. 510 080 050