silniki zaburtowe1

Wybór silnika zaburtowego do Twojej łodzi to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Szybko zmieniające się warunki atmosferyczne: deszcz, wiatr, wysokie falowanie to codzienność w naszych akwenach. Wszystko jest pod kontrolą kiedy silnik działa prawidłowo. Będąc nawet kilka mil od brzegu dopłynięcie do lądu nie stanowi większego problemu. Gorzej, kiedy nasze konie mechaniczne odmówią posłuszeństwa. Niezawodność napędu na głębokiej wodzie warunkuje bezpieczeństwo całej załogi.

Mając na uwadze zdrowie i życie naszych najbliższych zdecydowaliśmy się na współpracę z najlepszym producentem silników zaburtowych na świecie. Motocykle Polska oficjalny, autoryzowany dealer i serwis YAMAHA MARINE dokłada wszelkich starań aby nieustannie rozwijać motorowodną pasję kolejnych pokoleń.

Pierwszy, najważniejszy krok – wybór producenta silników zaburtowych już za nami.

Pora wybrać odpowiednią moc. Zadając kilka pytań ocenimy Twoje preferencje. Dobierzemy optymalny model i oprzyrządowanie. Opowiemy o zaletach instalacji pantografu i silnika awaryjnego. Przyczepy, łodzie, silniki, przeglądy, serwisy – przekażemy CI całe doświadczenie. Z przyjemnością weźmiemy udział w pierwszych testach na wodzie. Wszystkie silniki spalinowe Yamaha objęte są 5 letnią gwarancją. Z doświadczenia wiemy, że regularnie serwisowane jednostki służą dużo więcej. Pełna dokumentacja serwisowa wykonana przez naszych specjalistów to same korzyści. Zwiększona żywotność, bezpieczeństwo, większa wartość silnika po latach.

Cenimy lojalność i zaufanie, kiedy zdecydujesz się na zmianę łodzi, pomożemy Ci z jej sprzedażą. Zakupiony u nas silnik, możemy przyjąć w rozliczeniu za nowszy lub większy model. Motocykle Polska ul. Bułgarska 63/65 Poznań, Twój partner motorowodny.