Słońce, woda, delikatny powiew wiatru. Spędzanie wolnego czasu na łodzi z najbliższymi to sama przyjemność. Kontakt z naturą to recepta na stres, odskocznia od codziennych zmartwień. Dla tych, którzy jeszcze nie poznali motorowodnej pasji – czartery łodzi są w zasięgu ręki, gorąco zachęcamy.

Aby jednak szczęście trwało więcej niż jeden sezon należy pamiętać o regularnych przeglądach łodzi. Jednym z elementów obowiązkowych będzie konserwacja i przegląd techniczny napędu. Ogromna większość silników do łodzi jest chłodzona wodą, ta potrafi zamarznąć i zrobić dużo bałaganu. Przed zimowaniem należy ją usunąć i zakonserwować cylindry w celu uniknięcia korozji. Lista wszystkich czynności jest długa. Ponad trzydzieści punktów kontrolnych wymaga sprawdzenia, ewentualnej regulacji, smarowania lub wymiany. Zbiorniki paliwa podczas zimowania powinny być pełne. Terminowy przegląd i konserwacja zapewni prawidłowe funkcjonowanie Twojej jednostki przez kolejny sezon, znacząco podniesie żywotność i wartość silnika.

Serwis motorowodny Yamaha w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 65 specjalizuje się w przeglądach, diagnozie i naprawach silników zaburtowych i skuterów wodnych Yamaha. Zapewniamy najlepszy stan techniczny silników wszystkich producentów stosowanych w profesjonalnych łodziach WOPR-u, Policji, Straży Pożarnej i Rybackiej. Jeżeli chcesz kupić silnik używany, sprawdź go u profesjonalistów. Pełna diagnoza uchroni Cię przed zakupem wyeksploatowanego napędu. Serdecznie zapraszamy do salonu i serwisu motorowodnego Yamaha. Motocykle Polska, Poznań, Bułgarska 65.